ŚWIDNIK · MEŁGIEW · PIASKI · TRAWNIKI        GAZETA BEZPŁATNA

piątek 21 lutego 2020, Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks
 • Strona główna
 • Zasięg
 • Redakcja
 • Reklama
 • Napisz do nas
 • Archiwum
 • Konkurs rozstrzygnięty

  Starostwo Powiatowe w Świdniku ogłosiło wyniki konkursu fotograficznego „Złap piękno w aparat”. Tematyka nadesłanych zdjęć mogła obejmować jedynie obszar Powiatu Świdnickiego i dotyczyć przyrody, krajobrazu i atrakcji turystycznych powiatu. Prace można było przesyłać do 31 sierpnia.
  Do udziału w konkursie zgłosiły się 23 osoby, przedstawiając w sumie 91 fotografii. Wszystkie prace były wyjątkowe i ukazywały różne walory Powiatu. Komisja Konkursowa starała się wybrać zdjęcia, które najlepiej odzwierciedlają prawdziwe piękno Powiatu Świdnickiego. Ogłoszenie wyników nastąpiło 16 września 2013 r.
  Komisja Konkursowa przyznała: miejsce I Zbigniewowi Wiechnikowi za całą serię zdjęć, w szczególności za fotografię pt. ,,Jesienne smutki”, miejsce II Annie Pąk za całą serię zdjęć, w szczególności za zdjęcia zatytułowane ,,Cisza podeszczowa” i ,,Spokój”, miejsce III Wojciechowi Grabowskiemu za całą serię zdjęć. Laureaci konkursu otrzymali nagrody o wartości: I miejsce – nagroda do 500 zł, II miejsce – nagroda do 400 zł, III miejsce – nagroda do 300 zł.
  Wyróżnienia otrzymali: Marek Gwarda – za zdjęcia pt. ,,Wieprz zimą” i ,,Młyn”, Monika Kępińska – za zdjęcie pt. ,,Ruiny gorzelni w Gardzienicach”, Kacper Kowalczyk – za zdjęcie ,,Lądujący Boeing”, Grzegorz Rodaczek – za zdjęcia ,,Zapomniane WSK” i ,,Horyzont”, Agnieszka Sternik – za zdjęcie ,,Zalew”, Mariusz Szustakiewicz – za zdjęcie ,,Most kolejowy w Trawnikach” i Aleksandra Wójcik – za zdjęcie ,,Fauna i flora Powiatu Świdnickiego”.
  Gratulujemy zwycięzcom!

  Magdalena Rademacher