ŚWIDNIK · MEŁGIEW · PIASKI · TRAWNIKI        GAZETA BEZPŁATNA

piątek 21 lutego 2020, Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks
 • Strona główna
 • Zasięg
 • Redakcja
 • Reklama
 • Napisz do nas
 • Archiwum
 • Zajęcia w MOK

  Miejski Ośrodek Kultury oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, rozwijających rozmaite umiejętności. Przedstawiamy wybrane warsztaty, które naszym zdaniem są doskonałą propozycją aktywnego wypełnienia czasu dla dzieci.
  Zajęcia teatralne niewątpliwie rozwijają wyobraźnię, uczą pewności siebie, a także działania w grupie. Przez dobrą zabawę dzieci ćwiczą ekspresję ciała, mimikę, głos, a także kształtują swoją osobowość. „Teatr lalki i formy” to zajęcia, które pozwalają poznać warsztat aktorski, ale także techniki lalkowe. Warsztaty mają na celu stworzenie zespołu młodych twórców teatralnych, którzy będą brali czynny udział w festiwalach, przeglądach, konkursach teatrów dziecięcych i młodzieżowych zarówno na scenach województwa lubelskiego jak i całego kraju. Jeśli pociecha w wieku od 5 do 12 lat wykazuje zainteresowanie grą aktorską to polecamy „Teatr lalki i formy” w MOK. Zajęcia, prowadzone przez Absolwentów Akademii Teatralnej, odbywają się w każdą środę w godzinach popołudniowych.
  Kolejna propozycja skierowana jest do osób w każdym wieku – począwszy od najmłodszych, czteroletnich dzieci, a na licealistach i dorosłych skończywszy. Zajęcia w pracowni ceramicznej rozwijają zdolności manualne, myślenie przestrzenne i wyobraźnię, a ponadto mają działanie relaksacyjne. Na warsztatach można poznać podstawowe techniki pracy z gliną, jej modelowania i zdobienia, a także samodzielnie wykonać wiele przedmiotów. Zajęcia te odbywają się z podziałem na grupy wiekowe.
  Szczegółowe informacje dotyczące powyższych warsztatów można uzyskać w sekretariacie MOK.

  Anna Daniło